Gran Canaria

Küsi Pakkumist

Gran Canaria

Gran Canarial leidub tegemist kõigile – mudilastest nende vanavanemateni. Siin on nii linnu kui rannakuurorte, soovi korral nii rahulikku olemist kui aktiivset tegevust. Pealinn Las Palmas pakub suurepäraseid ostuvõimalusi ja meeldejäävaid kultuurielamusi. Lisaks veetlev vanalinn, mille juveeliks on Santa Ana katedraal.

Melonerase moodsad hotellid, rannatänava brändirõivaste kauplused ning golfiväljakud meelitavad täiskasvanud reisijaid. Naaberkuurort Maspalomases on kõik perepuhkuseks vajalik-lõbustuspark, veepark, Palmitos Park ning kuulsad liivadüünid.
Playa del Ingles on vaieldamatult endiselt Gran Canaria populaarseim kuurort, mille tõmbenumbriks on eelkõige laiad liivarannad. Samuti kuulus ostu- ja meelelahutuskeskus Yumbo, mitmekesine restoranivalik ning kohati pöörane ööelu. Omaette maailm on kohalike elurajoon San Fernando ning sealne turg.

Rahuliku atmosfääriga varjulises lahesopis paiknevat Puerto Ricot on õnnistatud pea 320 päikselise päevaga aastas. Päevi veedetakse siin rannaklubis, naabruses asuval Amadorese liivarannal või Angry Birdsi pargis. Gran Canaria Veneetsiaks peetav Puerto de Mogan on hurmava sadama ning pisikese rannaga maaliline kuurortlinn.

Reisikorraldaja: Aurinko

Küsi Pakkumist

Gran Canaria

Rahvaarv: u 846 000 elanikku

Küsi Pakkumist

Valik ekskursioone:

  • Mitmepalgeline Gran Canaria
  • Las Palmas – ajalooline sadamalinn
  • Naabersaar Tenerife ja Loro Park

Pakume teile valiku ekskursioone. Eestikeelsete ekskursioonide toimumise eelduseks on vähemalt 15 osavõtjat. Kui soovijaid on vähem, saab minna võõrkeelsetele ekskursioonidele. Ekskursioonidele saate registreeruda ning nende eest tasuda (sularahas eurodes) infotunnis. 4-14-aastased lapsed saavad ekskursioonidelt hinnasoodustust kuni 50%.
Ekskursiooniprogramm on esialgne ning võib muutuda! Lisainfo Aurinko reisiesindajalt kohapeal.

Reis

Teade

Nimi (nõutav)

Email (nõutav)

Telefon (nõutav)

Soovin ka kindlustust

info
info
info

Spordiürituste ja kontsertide piletid üle kogu maailma

Vaata lähemalt