Grand Rose SPA

Küsi Pakkumist

Grand Rose SPA

Eksklusiivne hotell Kuressaare kesklinnas

Grand Rose SPA avas oma uksed juba 2006.a. Eksklusiivne hotell on 130-kohaline, luksusliku spaa- ja saunakeskusega Rosaarium.

Stiilsus ja ainulaadsus, kus ühildatud on uus ja vana stiil. Kogu majas on läbivaks sümboliks roos, mis on armastuse, nooruse, tervise, värskuse, puhtuse, sõpruse ja edukuse märk. Roosi õitel on saladuslik seletamatu toime, neid vaadates hakkab paljudel inimestel süda kiiremini tuksuma, tekib eriline rõõmutunne.

Ka kõige rikkamas roosiaias on raske leida kahte roosisorti, mille värvid on identsed, nii on ka siin raske leida kahte sarnast hotellituba. Kõigil neil on eksklusiivne teistest veidi erinev sisekujundus. Luksuslikumale maitsele on hotellis kaheksa Rose Deluxe tuba ja kaks sviiti, mis on saanud nimed roosisortide järgi.

Hotellis on: 1 rõduga sviit; 1 kaminaga sviit; 8 Rose deluxe tuba; 55 kahekohalist tuba, millest 1 tuba on erivajadustega inimestele, 5 tuba on kohaldatud peretubadeks ja 9 tuba vastavad allergikute vajadustele. Hotellitubades on WC, dušš või vann, LCD-teler, kaabeltelevisioon, wifi, otsevalimisega telefon, föön, hommikumantel, osa tubadest on rõdudega. Hotellitoad on suitsuvabad.

Koduleht: http://grandrose.ee/

  Reis

  Teade

  Nimi (nõutav)

  Email (nõutav)

  Telefon (nõutav)

  Soovin ka kindlustust

  info
  info
  info

  Spordiürituste ja kontsertide piletid üle kogu maailma

  Vaata lähemalt