Meresuu Spa & Hotel

Küsi Pakkumist

Meresuu Spa & Hotel

Spa Narva-Jõesuus

Meresuu Spa & Hotel asub looduskaunis kohas, Eesti ühes vanimas kuurortlinnas Narva-Jõesuus kõigest 200 km kaugusel Tallinnast, 13 km Narvast ja 155 km St. Peterburgist.
Õnn peitub pisiasjades. Meresuu Spa & Hotel’is ei ole ükski pisiasi jäetud juhuse hooleks. Oma külalistele pakutakse täielikku rahu ja privaatsust ning hoolitsetakse selle eest, et teenindajate märkamatu kohalolu kõigi võimalike ja ka võimatutena näivate soovide täitumisele alati kaasa aitaks. Julge vaid soovida, kõige muu eest on juba hoolitsetud.

Meresuu Spa & Hotel vastab neljatärni tasemele, enamus hotelli numbritubadest on merevaatega. Kõigi vajadustega arvestav soe, kuid samas põhjamaiselt rahulik keskkond aitab lõõgastuda ning end oma nahas mugavalt tunda. Akna taga vaikselt loksuvad merelained kannavad eemale argimuredest ja annavad unistustele linnutiivad. Hotellil kokku 109 tuba, kus on internetiühendus, telefon, kliimaseade, minibaar, seif, internetiühendus, toad erivajadustega inimestele (allergikud, invaliidid).
Wellness keskuses on rohkem kui 30 hoolitsuste ruumi. Wellness spaa keskuses on basseini- ja saunakompleks – ujumisbassein, lastebassein, massaažibasseinid, neli erinevat sauna– aroomi-, auru-, soome ja soolasaunad.

Koduleht: http://www.meresuu.ee/et

  Reis

  Teade

  Nimi (nõutav)

  Email (nõutav)

  Telefon (nõutav)

  Soovin ka kindlustust

  info
  info
  info

  Spordiürituste ja kontsertide piletid üle kogu maailma

  Vaata lähemalt