Preveza piirkond

Küsi Pakkumist

Preveza piirkond

Maailma kaunimate randade sülelus

Preveza piirkonda on koondunud Kreeka lääneranniku kaks pärli : Lefkada ja Parga.

Lefkadas asuvaid Kahtisma ja Porto Katsiki randu peetakse lausa maailma ilusamateks. Pargas saab sukelduda sügavsinises vetes ning Sivota rannad oma laugete kallastega sobivad hästi just lastega peredele.
Mõnusates kuurortides saab jalutada mööda ajaloolisi kitsaid tänavaid ja veeta sumedaid õhtuid rannapromenaadil asuvates tavernides. Preveza piirkonnas on suurepärased võimalused ka looduse nautimiseks. Vahelduseks rannapuhkusele saate kahlata Acheroni madalas ja kirka veega jões või ronida rohelusse mattuvatel matkaradadel.
Tänu heale asukohale saab osaleda põnevatel retkedel nii Albaania mägikülades kui külastada Meteora püstloodis kaljurüngastel asuvaid kloostreid.

Reisikorraldaja: Aurinko

Küsi Pakkumist

Preveza piirkonna kuurortid

Maailma kaunimate randade sülelus

LEFKADA SAAR
Lõõgastav rannapuhkus maailma kauneimatel randadel.
Kui teil on plaanis lõõgastav rannapuhkus, siis Lefkada on just teile! Kathisma ja Porto Katsiki randu peetakse maailma kaunimateks. Lefkadase randades on erinevad võimalused nii aktiivseks rannapuhkuseks koos erinevate veespordivõimalustega kui ka täielikus rahus päikese nautimiseks.
Paljude randade ja lapsesõbralike hotellidega linn Lefkada ja sümpaatne Nidri küla sobivad suurepäraseks puhkuseks koos lastega. Uusi kogemusi saab nii põnevatel ekskursioonidel osaledes, lähisaarte laevasõitudel kui ka omal käel ümbrust avastades.

PARGA
Maaliline ja miniatuurne väikelinn.
Maaliline Parga on ehe Kreeka väikelinn, mille võluvasse atmosfääri armuvad kõik. Siin saab veemõnusid nautida kirkas merevees ja päikest võtta kaunitel liivarandadel. Parga kaunis ümbrus oma oliivisaludega on lausa loodud jalgrattasõiduks ja matkamiseks. Parga on mugav sihtkoht ka lastega reisimiseks. Head hotellid ja rand ning mänguväljakud kindlustavad mõnusa puhkuse ka pere pisimatele.
Parga kuulsaim vaatamisväärsus on linna kohal kõrguv Veneetsia loss. Jalutades piki Parga väikeseid ja kitsaid tänavaid lossini, avaneb linna ilu kui piltpostkaardil. Mõnusatel õhtutel saab istuda rannapromenaadil asuvates kohvikutes ning romantilistes lummavate vaadetega restoranides.

Küsi Pakkumist

Valik ekskursioone:

 • Päev merel ja naabersaartel
 • Lefkada saareekskursioon
 • Kreeka õhtu Meganissi saarel
 • Meteora
 • Kaunis Ionnina ning Zagoria külad ja sillad
 • Jordaania mere pärl – Korfu
 • Albaania
 • Paxos ja Antipaxos

Pakume teile valiku eesti keeles toimuvaid või rahvusvahelisi ingliskeelseid ekskursioone. Eestikeelse ekskursiooni toimumise eelduseks on vähemalt 25 osavõtjat. Juhul, kui soovijaid on vähem, siis on võimalik minna võõrkeelsetele ekskursioonidele. Nende toimumispäevad, hinnad ja maršruut võivad eestikeelsest ekskursiooniprogrammist erineda. Kohapeal saab ekskursioonide eest maksta ainult sularahas eurodes. Lastele vanuses 4-14 a on hinnaalandus 50% (kui hinnakirjas ei ole märgitud teisiti).
Ekskursioonipäevad selguvad vahetult enne reiside algust.
NB! Reisiprogramm ja hinnad on esialgsed ja võivad enne reiside algust muutuda.

  Reis

  Teade

  Nimi (nõutav)

  Email (nõutav)

  Telefon (nõutav)

  Soovin ka kindlustust

  info
  info
  info

  Spordiürituste ja kontsertide piletid üle kogu maailma

  Vaata lähemalt