Söll

Küsi Pakkumist

Söll

Suusapuhkusele Austria alpidesse

Austria suurim suusaregioon Ski Welt valiti juba neljandat korda maailma parimaks suusakeskuseks! Siin on tohutu radade valik, kiire ja hästi toimiv tõstukite võrk ning soodne hinnatase.

Sölli kodumäe radade valik on tõesti suur ning sobib igal tasemel suusatajale-laudurile. Kõrgeima mäe Hohe Salve tipust avanevat vaadet peetakse Tirooli Alpide ilusaimaks. Selle tipu järsud küljed on väljakutseks nii rajal kui selle kõrval sõitjatele. Soovijad saavad end proovile panna ka neljas erinevas fun-pargis. Lisaks sellele keerutab Sölli ümbruses ca 200 km perfektses korras murdmaaradu.

Võimalusi õhtul mõnusalt aega veeta on mitmeid. Alustada võib juba suusapäeva lõpus pisikestest pubidest mäeveerel. Neljal õhtul nädalas Austria pikim valgustatud suusarada ning kelgurada.
Kes soovib väisata naaberkeskus Kitzbühelit, peab ostma natuke kallima tõstukipileti, millega lisandub veel 200 rajakilomeetrit. Siin võib väisata luksuse hõngulist vanalinna ja proovida maailma kuulsaima kiirlaskumisraja Hahnenkammi jäiseid seinu.

 

  Reis

  Teade

  Nimi (nõutav)

  Email (nõutav)

  Telefon (nõutav)

  Soovin ka kindlustust

  info
  info
  info

  Spordiürituste ja kontsertide piletid üle kogu maailma

  Vaata lähemalt