Silversea

Küsi Pakkumist

Silversea

Luksuskruiiside liider

Silversea… Reisimise kunst. Äratab emotsioonid ja ergutab mõtteid. Silversea pakub oma klientidele kruiisi algusest kuni lõpuni võrreldamatut luksust – iga reis on omaette meistriteos. Kõrgel tasemel teenindus ja asjatundlikkus peegeldub igas detailis – rahulikud all-suite kajutid, suurepärane toitlustus ja muretu all-inclusive filosoofia.

Silversea kliendid, kõikjalt üle maailma, peavad lugu laialdasest eksootiliste sihtkohtade valikust. Iga tehtud kruiis Silversea’ga rikastab Sinu kogemusi, iga sadam saab enamaks kui ainult sihtkoht ning muudab arvamust kruiisist kui sellisest. Paljud kliendid tulevad ikka ja jälle tagasi.

Silversea on noor kompanii, mis asutati 1990.-ndate alguses  Lefevbre perekonna poolt. Nimi “Silversea” valiti seetõttu, et see kajastab luksust, kvaliteeti, samuti romantikat ning erilist mere tunnetust. Tänaseks tuntakse firmat väga luksusliku ja kõrgetasemelise standardi poolest. Silversea on saanud palju tunnustust reisiajakirja Condé Nast Traveler  (9 korda) ja “Travel & Leisure”  (7 korda) lugejate poolt, kes on nimetanud ta “World’s Best” ehk parimaks kruiisifirmaks.

Silversea 6 eksklusiivset laeva on – Silver Cloud, Silver Wind, Silver Shadow, Silver Whisper ja Silver Spirit ning ekspeditsioonilaev Prince Albert II. Kõigi laevade ehitamisel on eesmärgiks luua luksuslik puhkus klientidele: avarad sviidid, elegantne sisustus, kõrgekvaliteetne meelelahutus, 24h kajutiteenindus, gurmee-toidud ja joogid.

Eelised:

 • Alati merevaatega sviit-kajut
 • Laeval on vaba elukorraldus, ei ole pealesunnitud kellaaegu ega tegevusi
 • All-inclusive (kõik hinnas) – s.h ka alkohoolsed joogid
 • Toit-jook serveeritakse just sinna kuhu klient soovib – see võib olla kohvik, restoran või kliendi sviit
 • Täielik ‘all-inclusive’ kontseptsioon = kruiisil on teile tasuta nii söögid kui joogid (k.a. alkohol) kui ka 24h kajutiteenindus
 • Kruiisi hind sisaldab nii sadamamakse kui teenustasusid, k.a. personalile.

Lisainfo laevade ja kruiiside kohta www.silversea.com

  Reis

  Teade

  Nimi (nõutav)

  Email (nõutav)

  Telefon (nõutav)

  Soovin ka kindlustust

  info
  info
  info

  Spordiürituste ja kontsertide piletid üle kogu maailma

  Vaata lähemalt