Viin

Küsi Pakkumist

Viin

Suursugune unelmatelinn ja suveöö kontsert

Viin, muusika ja kultuuri süda, armastuse ning unistustelinn. Igaüks leiab siit midagi enese jaoks. Idüllilised kohvikud, varjulised pargid, kuninglikud lossid – need võluvad ning kutsuvad. Kes on kord käinud, tahab siia tagasi, et kõike veelkord läbi elada ja seda tunnet nautida.

Viini suursugune kesklinn viib Sind Habsburgide dünastia jalajälgesesse. Vaatamisväärsuste hulka kuuluvad kindlasti kaunid barokklossid Schönnbrunn ja Belvedere, keisrite residents Hofsburg, Püha Stephani toomkirik, Hispaania ratsakool, suursugune Ringallee, mitmed maailmakuulsad muuseumid. Viin on kuulus oma kohvikute poolest – peale linnaga tutvumist tasub kindlasti nautida kohvi ja Sacherkooki või õunastruudlit mõnes neist. Üks tuntuimaid kohvikuid, kus eelmise sajandi kultuurikiht armastas käia on Cafe Central. Kohalikud armastavad väga ka Cafe Sperl’i. Samuti tasub einestades tellida kuulsat Viini šnitslit (Wiener Schnitzel).

Belvedere lossis asub ka maailmakuulus Gustav Klimti maal “The kiss, mis väärib oma silmaga ära nägemist. Samuti on omamoodi pärl Vienna Secession hoone, mis G.Klimti eestvedamisel on ehitatud.

Lisaks, nautige mõnda mainekat ooperit, balletti või kontserti kuulsas Viini Ooperimajas – Wiener Staatsoper.

  Reis

  Teade

  Nimi (nõutav)

  Email (nõutav)

  Telefon (nõutav)

  Soovin ka kindlustust

  info
  info
  info

  Spordiürituste ja kontsertide piletid üle kogu maailma

  Vaata lähemalt