Bad Gastein

Küsi Pakkumist

Bad Gastein

Suusatamine & thermid

Gasteinertal – see on kaasaegne suusakeskus, kuulsad kuumavee allikad ja tuntud mineraalvesi. Gasteinertali org oli tuntud kuurort juba eelmise aastatuhande keskpaigas. Siis käis Euroopa koorekiht siin maast purskavas kuumas vees ihu ja hinge kosutamas. Praeguseks on lisaks sellele au sees ka talisport.

Orus olevad kolm suuremat linna Bad Gastein, Bad Hofgastein ja Bad Dorfgastein on omavahel ühendatud tõstukite ja radadega, moodustades suure ja kaasaegse suusakeskuse. Kiired tõstukid võimaldavad sujuvalt jõuda ühelt tipult teisele, suured kõrguste vahed pakuvad Austria pikimaid nõlvu. Head lumeolud on tagatud korraliku kunstlume tootmise võrguga. Loomulikult on olemas lumepargid ja tähistatud offi-rajad pehme puutumatu lumega mäenõlvadel. Raja veeres on mitmeid päikesest pruuniks põlenud mägihütte, kus pakutakse traditsiooniliselt häid sööke ja jooke.

Kõik meie hotellid asuvad mugavalt Bad Gasteini keskuses peatõstuki lähedal. Spa-huvilised võivad veemõnusid nautida kõigis kolmes linnas asuvates suurtes sise-ja välibasseinidega saunakeskustes. Õhtuid on mõnus veeta Bad Gasteini vanalinna restoranides või skandinaaviapärastes ööklubides. Gasteinertalis leiab endale tegevust igaüks.

Mäeinfo:
Küla kõrgus 1096 m
Kõrgeim tõstuk 2650 m
Laskumisradu 220 km
Musti radu 20 km
Punaseid radu 130 km
Siniseid radu 70 km
Pikim laskumine 10.4 km

  Reis

  Teade

  Nimi (nõutav)

  Email (nõutav)

  Telefon (nõutav)

  Soovin ka kindlustust

  info
  info
  info

  Spordiürituste ja kontsertide piletid üle kogu maailma

  Vaata lähemalt