Princess Cruises

Küsi Pakkumist

Princess Cruises

Kruiisi armastuse laeval

Alustas 1965.a. üksikute kruiisidega Mehhikos, nüüdseks on Princess Cruise kasvanud üheks peamiseks kruiise korraldavaks firmaks maailmas. Tänaseks on firma laevadel kruiisireise erinevatesse sihtkohtadesse nautimas üle miljoni reisija aastas.

Princess Cruise peetakse üheks tuntumaks kruiisifirmaks maailmas, kui Pacific Princess nimeline laev alustas 1977.a. oma rolli telesaates “The Love Boat“. Iganädalane saatesari, mis tutvustas miljonitele televaatajatele uut kontseptsiooni laevaga merel puhkusest. Sari oli suur hitt ning nii firma nimi kui ka firma logo “seawitch”  on tänaseni jäänud sünonüümiks sellest kruiisi ajast.

Firma Princess’ moodsate aluste arv on kasvanud järjepidevalt viimaste aastate jooksul sh. Caribbean Princess (2004), Coral Princess (2003), Crown Princess  (2006), Dawn Princess (1997), Diamond Princess (2004), Golden Princess  (2001), Grand Princess (1998), Island Princess (2003), Pacific Princess  (1999), Regal Princess (1991), Sapphire Princess (2004), Sea Princess  (1998), Star Princess (2002), Sun Princess (1995) ja Tahitian Princess  (1999). Aastal 2008 lisandusid veel 3 alust teiste Princesside sekka, muutes firma sellega üheks moodsamate avamere laevade omanikuks.

Princess’ valikute filosoofia kajastub samuti kruiiside graafikus ja ajakavas. Pakkudes reise rohkematesse sihtkohtadesse maailmas kui mõni teine suur kruiisifirma, on Princess Cruisel ligikaudu 100 erinevat marsuuti alates 7-päevast kuni 102-päevani. Princess Cruise laevad seilava kõigil seitsmel kontinendil, randub ca 280 sadamas üle maailma. Princessi reisijad saavad suurendada oma kruiisi kogemusi läbi “The Adventures Ashore” programmi, mis sisaldab rohkem kui 2000 maapealset ekskursiooni maailmas. Sihtkohtadeks on: Kariibi meri, Alaska, Panama kanal, Euroopa, Mehhiko rannik, Lõuna-Ameerika, Austraalia ja Uus-meremaa, Vaikse ookeani lõunaosa, Havai, Tahhiti/Prantsuse Polüneesia, Aasia, India, Aafrika, Kanada/Uus-Inglismaa, Antarktika ja üle-maailma kruiisid.

Princess on Alaska kruiiside korraldamisel esimeste seas ja hoiab selle piirkonna esindatust kõrgel oma marsruutide valikus. Firma Seattles asuva kontori programmide-tuuride osakond tegutseb selles suunas, et saaksid reisijatele pakkuda laia valikut majesteetliku “kesköö päikese maa” maa ja mere kogemusi.

Lisainfo: www.princesscruises.fi

  Reis

  Teade

  Nimi (nõutav)

  Email (nõutav)

  Telefon (nõutav)

  Soovin ka kindlustust

  info
  info
  info

  Spordiürituste ja kontsertide piletid üle kogu maailma

  Vaata lähemalt