Rhodos

Küsi Pakkumist

Rhodos

Broneeri päikseline puhkus Rhodosel

Rhodose saar pakub päikselist puhkust igale maitsele.

Ajaloolise hõnguga saarelt leiate kaunid liivarannad, laiad võimalused veespordiks, laiad tsitrusviljade aiad ja viljapõllud. Saare idarannikul asuv Lindos on maaliline külake valgete 17. sajandist pärinevate majadega ning üks saare populaarsemaid turismisihtpunkte.

Rhodose ajalooline vanalinn mahub vaid neli kilomeetrit pika linnamüüri sisse ja on UNESCO maailmapärandi nimekirjas. Rhodose parim, Elli rand , asub linna lääneosas.
Saare läänerannikul asuvad Ixia ja Ialyssos sobivad rahuliku puhkuse otsijale , kuid kõik vaatamisväärsused jäävad vaid lühikese bussisõidu kaugusele.
Idarannikul on lastega peredele lemmikkuurort Faliraki , kus asub ka suur veepark.

 

Küsi Pakkumist

Rhodose kuurortid

Broneeri päikseline puhkus Rhodosel

FALIRAKI
Rhodos ja Faliraki olid kreeka mütoloogias päikesejumala Heliose valitsemisalad ja selles ei tule pettuda – päikeselisi päevi on aastas tervelt 300! Ka puhkus koos lastega on Falirakis lihtne ja nauditav, viie kilomeetri pikkune rand jääb kõigest paari sammu kaugusele lastesõbralikest hotellidest. Falirakis on kõik lähedal, nii head restoranid kui baarid, lõõgastavaks puhkuseks pakutavad  purjelauasõit, veesuusatamine jpm. Laste puhkusepäevadele lisavad põnevust  suur Faliraki Water Park -veepark ja Magic Castle -teemapark.
Umbes 10 kilomeetri kaugusel ootavad Rhodose linna vilkad ostutänavad ning ajaloolised vaatamisväärsused.

IXIA
Veetke lõõgastav rannapuhkus Ixias. Rhodose saare läänerannikul asuv Ixia on parim koht lõõgastavaks rannapuhkuseks. Sealne pikk rannajoon, luksuslikud hotellid ja ja rahulik elutempo loovad meeldiva õhkkonna, mis aitavad unustada igapäevamured.
Ixia hotellide hulgast leiate nii stiilseid ja kaasaegseid ka nõudlikumale kliendile sobivaid luksushotelle kui soodsamaid kõik hinnas hotelle.Õhtuid saab veeta imekauni päikeseloojanguga Ixia rannal.
Kui aga soovite oma puhkusepäevadesse rohkem tegevust , siis piisab vaid sellest , kui istuda bussi ja sõita umbes viie kilomeetri kaugusel asuvasse Rhodose linna. Sealsed vaatamisväärsused, ostuvõimalused aitavad teil oma puhkusepäevi põnevalt sisustada.

LINDOS
Heatasemelised hotellid teevad heast puhkusest suurepärase! Lindos on Rhodose saare idarannikul paiknev romantiline külake, mis pakub nii lõõgastavat rannapuhkust kui huvitavat ajalugu. Heatasemelised rannahotellid ääristavad looklevat rannajoont, 116 m kõrgusel laiuv hästi säilinud Lindose akropol ja küla arhidektuur pakuvad kultuurilist naudingut, mida tullakse uudistama ka kaugematest linnadest ja küladest. Siin on mitmeid 16 -17. sajandist pärit hooneid, mis kõnetavad igat ajaloosõpra. Lindos on kompaktne külake, millest suur osa on vaid jalakäijate päralt ja see teeb külaga tutvumise eriti mõnusaks. Küla pisikesed lubjatud majakesed ja imelised vaated mägedele, moodustavad koosluse, mis teevad Lindose kogu saare üheks romatiliseimaks paigaks. Kui mainida veel maitseküllast Kreeka kööki ja häid ostlemisvõimalusi, on ideaalne puhkus Lindosel garanteeritud!

RHODOSE LINN
Võrratud rannad, vaatamisväärsused ja head restoranid – kõik selle leiate Rhodoselt!
Mitmekülgne Rhodose linn  on sihtkohana üks Kreeka eelistatuimaid puhkusesihtkohti. Suurepärased, puhtaks ja kvaliteetseks hinnatud sinilipurannad tõmbavad päikesekummardajaid magnetina. Vanalinn, mis kunagi ei maga, selle vaatamisväärsused ja pikk ajalugu pakuvad tegevust nii teadmisjanusele kui ka kultuurinäljas puhkajale.
Enamik hotelle asuvad ranna ja linna läheduses. Kümned ja kümned restoranid pakuvad oma menüüs kõike, mida turist võiks soovida – kreeka köögist hiina köögini välja. Rhodose kirev ööelu ja värvikad õhtud trendibaarides saavad elu sisse kohe peale päikeseloojangut.

  Reis

  Teade

  Nimi (nõutav)

  Email (nõutav)

  Telefon (nõutav)

  Soovin ka kindlustust

  info
  info
  info

  Spordiürituste ja kontsertide piletid üle kogu maailma

  Vaata lähemalt