Jurmala Spa

Küsi Pakkumist

Jurmala SPA

Rahu ja harmoonia sadam

Hotell Jurmala ehitati 1970. aastate alguses tavaliseks turistidele mõeldud hotelliks, mis võttis vastu külalisi Soomest, Gruusiast, Bulgaariast jne. Hotellil oli 160 numbrituba koos vannitoaga, kuulus kabareeshow ning restoran. Seal oli olemas ka juuksurisalong, kohvik ja kasiino. Hotell lõpetas tegevuse 1980. aastatel ning seisis tühjana üle 12 aasta!

Unarusse jäänud kinnisvara ostis ära Eestist pärit kinnisvarafirma ning renoveerimine algas sügisel 2004. a. Esimesed külalised külastasid hotelli mai kuus 2005.a.

Pärast täielikku renoveerimist täidab Jurmala Spa kõiki kõrgeid kvaliteedinõudeid, mis vastavad rahvusvahelistele 4* hotellide standartitele, oma tärnid omistas Jurmala Spa aastal 2006. Hotelli lisateenuste hulka kuulub lai valik rekreatsioonivõimalusi, nagu näiteks spa, iluteenused, jõusaal, saunad ning basseinid. Hotell on dekoreeritud vaid looduslike vahenditega (puit ja kivi), et luua rahustav atmosfäär.

Hotellis Jurmala Spa on 190 numbrituba (korrused 4-9); konverentsikeskus 7 saaliga (1. ja 11. korrus); SPA keskus (korrused 2-3); ilusalong (1.korrus); Wellness-keskus Oasis saunade ning basseinidega; jõusaal; restoran Jurmala; Seaside baar; lobby baar; ning Aqua baar.

Jurmala SPA asub: 

 • 25 km Riia kesklinnast
 • 15 km lennujaamast
 • 300 m rongijaamast Majori
 • 100 m sinilipuga pärjatud rannast
 • 3 km Livu veepargist

Koduleht: http://www.hoteljurmala.com/en

  Reis

  Teade

  Nimi (nõutav)

  Email (nõutav)

  Telefon (nõutav)

  Soovin ka kindlustust

  info
  info
  info

  Spordiürituste ja kontsertide piletid üle kogu maailma

  Vaata lähemalt