Serre Chevalier

Küsi Pakkumist

Serre Chevalier

Serre Chevalier on üks Prantsusmaa suurimaid suusakeskusi mis ühendab 4 eriilmelist suusaküla. Head ja kiired tõstukiühendused võimaldavad suhteliselt lihtsalt ühest piirkonnast teise jõuda või kodurajale keerata.

Enamus Serre Chevalieri radadest on põhjanõlvadel, kus parimad sõidutingimused on hooaja teises pooles kui päike ulatub üle harja mäekülgi paitama. Metsapiirist kõrgemal laiuvad tohutult suured lumeväljad mis sobivad suurepäraselt nii rajal kui selle kõrval sõitjatele. Alla külade poole laskudes leiab hulgaliselt huvitavaid metsavahelisi radasid kus on mõnus liuelda ka tuulisema ilmaga.
Tõelisele off-piste fännile ei tohiks olla takistuseks 30-minutiline taksosõit, et minna legendaarse ainult hooldamata radadega La Grave suusakeskuse metsikutele nõlvadele. Chantemerle’i küla on tüüpiline Prantsuse suusaküla, kus suusarajad lõppevad küla keskel peaväljaku juures, mida ümbritsevad söögi-ja joogikohad ning kõik muu, mis üheks talvepuhkuseks vajalik. Külast 15-minutilise bussisõidu kaugusel on suur välibasseinidega SPA-keskus.
www.serre-chevalier.com

  Reis

  Teade

  Nimi (nõutav)

  Email (nõutav)

  Telefon (nõutav)

  Soovin ka kindlustust

  info
  info
  info

  Spordiürituste ja kontsertide piletid üle kogu maailma

  Vaata lähemalt