St. Anton

Küsi Pakkumist

St. Anton

Parimad lumeolud ja suurepärased mäereljeefid, kirev rahvusvaheline seltskond, palju tõelisi mäehunte, unustamatu after-ski … need on rohkem kui 100- aasta vanuse suusaparadiisi märksõnad!

St. Antoni suusakeskus asub ühes Austria lumerikkaimas piirkonnas ja ühendab omavahel mitmed tuntud mägikülad, moodustades legendaarse Arlbergi suusaregiooni. Kõrgeim tipp Valluga (2811 m) on parim, mis Austrial pakkuda: võimsad panoraamvaated, rohkelt lund ja piiramatud off-piste võimalused.

Head rajad on St. Antoni vastasnõlval Rendli mäel, kus kohtab päikest ka siis, kui mujal on pilvine. Stubenis võib suunduda pikkadele üksildastele laskumistele või nautida tohutult laia lumevälja, millele igaüks mahub oma jälgi tõmbama. Rahuliku miljööga kesktasemel sõitjatele sobiv Sonnenkopf on Stubenist ca 15-minutilise bussisõidu kaugusel. 10-minutilise bussisõiduga jõuab naaberorgu Zürsi, mis pakub meeldivalt pikki hästihooldatud punaseid nõlvu. Matkates edasi Lechi, on panoraamiks imelised vaated ja paksud lumeväljad. Lechi peetakse kogu Arlbergi piirkonna nooblimaks suusakülaks, kus tavaline vaatepilt on päikeseterrassil vahuveini nautivad ja eliitbrände kandvad härrad ja prouad. Kuna kõrgetel kaljustel nõlvadel kasvab metsa vähe, on siin palju võimalusi raja kõrval sõitmiseks. Piirkond on tuntud kerge ja värske puuderlume poolest. Kes meist ei unistaks tõmmata esimesed jäljed hommikusele puutumatule lumele? Pikimad offi-nõlvad algavad Valluga Grati tipust, parimad lumeolud on tavaliselt Stubenis. Suur lumelauapark asub Rendli mäel.

Külaelu
St. Anton on Austria mäesuusatamise sünnikoht, mille traditsioone kadestab ükskõik milline suusakeskus maailmas. Siinsed suusapäevad lõppevad tavaliselt mäenõlval after-ski pubides. Pidu saab hoo sisse juba kella kolmest päeval ning alles õhtupimeduses kihutatakse alla küla poole. Kui uus päev koitma hakkab, avastab nii mõnigi piduline, et suusasaapad on ööga kõige mugavamaks jalanõuks tantsitud.
Piki küla kulgev peatänav on ümbritsetud hotellide, restoranide, pubide ja poodidega ning on enamjaolt jalakäijate käsutuses. St. Antonis asub Alpide üks modernseim saunaspordi- ja vabaajakompleks Arlberg-well.com ning kaasaegne tennisehall.
Külastamist väärib St. Antoni muuseum, kus lisaks põnevale väljapanekule stiilses restoranis ka keha kinnitada saab.

Mäeinfo:
Küla kõrgus 1304 m
Kõrgeim tõstuk 2811 m
Laskumisradu 340 km
Musti radu 55 km
Punaseid radu 140 km
Siniseid radu 145 km
Off-piste rajad 200 km
Pikim laskumine 11.3 km

  Reis

  Teade

  Nimi (nõutav)

  Email (nõutav)

  Telefon (nõutav)

  Soovin ka kindlustust

  info
  info
  info

  Spordiürituste ja kontsertide piletid üle kogu maailma

  Vaata lähemalt