Aadria mere rannik Itaalias

Küsi Pakkumist

Aadria mere rannik Itaalias

Stiilne puhkus kuldsetel liivarandadel

Mööda Aadria mere rannikut, imekaunis Emilia Romagna maakonnas paikevad kaunid puhkusepärlid: elav Rimini linn, rohelusse mattunud Riccione, väike ja võluv Cattolica.  Kõikjal saab puhata itaaliapäraselt – nautida jäätist , itaalia kööki ja maitsta suurepäraseid veine. 15 kilomeetrit laugelt kirkasse Aadria merre suubuvat peene liivaga randa garanteerib puhkajatele lõõgastavad päevad päikselisel rannal. Riminit kutsutakse nii Euroopa Las Vegaseks kui unetuks kuurordiks.

Rimini on piirkonna suurim ja mitmekülgseim, parimate ostuvõimalustega kuurort. 2000 a vanuses vanalinnas on palju ajaloolisi vaatamisväärsusi ja muuseume. Ööelu on koondunud vanalinna ning rannapiirkonna sadamapoolsesse ossa. Kilomeetrite pikkune kaunis liivarand on ääristatud baaride ja restoranidega.

Riccione on elav ning piisavalt suur, aga samas kompaktne kuurort. Siin leidub palju häid restorane, kauplusi ja turgusid. Laste rõõmuks on siin lausa 2 veeparki. Õhtuti peale kella 18:00 saab peatänav Dante viale’st jalakäijate tänav. Suured diskoteegid asuvad linnast väljas, Riccione Altas.

Cattolica keskus on väike ja kompaktne, 3 km pikkuse liivarannaga kuurort. Primo Maggio väljakul võib suveõhtutel nautida muusika taktis tantsivaid värvilisi purskkaevusid, paar korda nädalas toimuvad vabaõhukontserdid. Sadamapiirkonnas on head kalarestoranid. Cattolica diskotaeva täheks on hiigelsuur Baia Imperiale klubi.  Akvaarium L’Aquario di Cattolica tutvustab lastele veealust maailma.

Reisikorraldaja: Aurinko

Küsi Pakkumist

Aadria mere rannik Itaalias

Stiilne puhkus kuldsetel liivarandadel

Kuurortid:

Rimini linn
Hotellide ja liivarannaga Rimini uus linnaosa paikneb vanalinna lähedal.
Puhkajad leiavad Riminist eest viisteist kilomeetrit laugelt kirkasse Aadria merre suubuvat peene liivaga randa ja tõelised itaalia köögi hõrgutised. Kohalikud muusikabaarid ja ööklubid ahvatlevad jalga panema parimad tantsukingad ning kutsuvad nautima sumeda suveöö meelelahutusi. Kui kingad eksikombel koju ununesid, siis tuleb läbi astuda vaid Corso d’Augusto elegantsetelt kaubandustänavatelt. Rimini lähiümbruses leidub vaatamisväärsusi igale maitsele – Euroopa suurim veepark Aquafan, San Marino väikeriik, UNESCO maailmapärandi nimistusse kuuluv ajalooline Ravenna linn jpm.

Rimini on filmirežissöör Federico Fellini sünnilinn. Film Amarcord (1973) on seotud Fellini Riminis veedetud noorusaastatega.

Cattolica
Võrratu Itaalia avastusretk koos lastega.
Värviliste päikesevarjudega üle külvatud kaunis ja kuldne liivarand ning rahulik meri- see on Cattolica. Lainemurdjad kaitsevad pikka ning lauge merepõhjaga randa Aadria mere lainete eest. Väikelinna roheluses kulgeb aeg itaallastele omaselt rahulikus tempos tänavakohvikutes istudes. Peaaegu autovabas väikelinnas on mugav jalgsi liigelda, sest kõik jääb lühikese jalutuskäigu kaugusele.

Elegantsed ostu- ja jalakäijatetänavad viivad kaunile Primo Maggio keskväljakule, värvimuusika saatel tantsisklevate purskkaevude juurde. Ööelutaeva täheks on hiigelsuur Baia Imperiale diskoteek. Linna veerel paiknev akvaarium Le Navi pakub midagi kõigile pereliikmetele – majesteetlikest pingviinidest haide ja raideni. Lühikese bussisõidu kaugusele jäävad Riccione Aquafani veepark ja Oltremare teemapark. Põneva ekskursiooniprogrammi raames saab tutvuda San Marino väikeriigi, ajaloolise Firenze ning armastajate paradiisi Veneetsiaga.

Riccione
Päikeseline puhkus, ööelu ja jalgrattaretked.
Riccione lopsakate parkide ja dekoratiivaedade rohkus on andnud linnale hüüdnime – Aadria mere roheline pärl. Siinsel puhkusekuurordil on pikad ajaloolised traditsioonid – juba 19. sajandi lõpus tulid varakad itaallased siia oma suvepuhkust veetma ja värsket mereõhku nautima. Hästi hooldatud, kilomeetrite pikkune liivarand meelitab tänapäevalgi siia puhkajaid üle kogu Euroopa.

Ricciones on lihtne liigelda kõndides või jalgrattaga ringi sõites. Kesklinnas ning ka kogu piirkonnas on hea jalgrattateede võrgustik.
Puhkepäevi rikastavad veetlevad tänavakohvikud ja moedisainerite butiigid. Kunsti- ja ajaloohuvilistel on lihtne liigelda Riccionest Firenzesse, Veneetsiasse või isegi Rooma. Riccione restoranide gurmeeretked viivad Emilia Romagna maakonna kuulsa köögi radadele. Peale õhtusööki ootab Riccione ööelu, mis kesksuvel märkamatult pulbitseb varajaste hommikutundideni.

Küsi Pakkumist

Valik ekskursioone:

 • San Marino
 • Firenze
 • Mondaino
 • Bologna & Ravenna
 • Veneetsia

  Reis

  Teade

  Nimi (nõutav)

  Email (nõutav)

  Telefon (nõutav)

  Soovin ka kindlustust

  info
  info
  info

  Spordiürituste ja kontsertide piletid üle kogu maailma

  Vaata lähemalt