Celebrity Cruises ja Azamara Club Cruises

Küsi Pakkumist

Celebrity Cruises ja Azamara Club Cruises

Siin täidetakse Sinu unistused täiuslikust puhkusest, pakkudes klassikalist ja elegantset kruiisielamust!

Ajaloolistest küladest kuni kosmopoliitsete linnadeni, sajad erakordsed sadamad ja linnad  – just sellist võimalust pakub Celebrity Cruises Sulle kui planeerid oma unustamatud puhkust kruiisilaeva pardal. Võimalus jalutada antiiksetes kohtades kus viikingid võitlesid ja tsaarid valitsesid. Sukeldu Mehhiko Riviera traditsioonidesse või Alaska metsikusse või leia oma paradiisisaar Kariibi meres.

Kruiise korraldatakse 11 erinevas piirkonnas maailmas: Alaska, Bahama saared, Bermuda, Kanada ja Uus-Inglismaa, Kariibi meri, Euroopa, Galapagose saar, Vaikse ookeani rannik, Panama kanal, Lõuna-Ameerika ning kruiisid üle Atlandi ookeani.

Celebrity Cruises on loodud 1989.a. pakkudes kruiise, mis on kõrgkvaliteetsed, heal tasemel ja mõistliku hinnaga ning samas
luksuslikud, avarate kajutitega, suurepärase stiili, perfektse teeninduse ja erakordse toitlustusega. Laevadelt võib leida sigaritoad, Martini, šampuse ja kaaviari baarid, algusaegade kruiisilaevu järgivad restoranid ja palju muudki. Täiuslik teenindus ja personaalne lähenemine klientidele (reisijate ja meeskonna suhe on 2:1).
Celebrity Cruises on jaganud oma laevad 3 klassi: Solstice Class, Millennium Class, Xpedition Class.
Laevastik koosneb 12 kruiisilaevast. Laevade kohta saate täpsemalt lugeda SIIT.
Lisainfo: www.celebritycruises.com

Celebrity Cruise’l on sõsarkruiisiliin Azamara Club Cruises. Need laevad on väiksemad ja hubasemad ning seilavad tavapärasematest erinevates kohtades, kuhu suuremad kruiisilaevad ei saa sõita. Teenindus laeval on väga personaalne, toitlustus suurepärane ja kajutid luksuslikud.
Lisainfo: www.azamaracruises.com

  Reis

  Teade

  Nimi (nõutav)

  Email (nõutav)

  Telefon (nõutav)

  Soovin ka kindlustust

  info
  info
  info

  Spordiürituste ja kontsertide piletid üle kogu maailma

  Vaata lähemalt